Snapchat’ten sesli klipler için yeni bir atılım!

Everything has its advantages and disadvantages. In the section, let us know how we can benefit from smartphones and at the same time, what the disadvantages of smartphone technology are.

Bir zamanlara damga vuran ve diğer rakiplerine göz dağı veren Snapchat, son yıllarda epey kayıplar verdi. Kullanıcı kitlesinde gerileme yaşayan platform, aynı zamanda maddi açıdan da olumsuz etkilendi. Ancak şirket yine de yeniliklerinden vazgeçmiyor.

Kullanıcılara çeşitli efektler ve özelleştirmeler sunan Snapchat, sesli klipler için yeni bir atılım yaptı. Şirket yakın zamanda; daha fazla sesli klipler için NBCUniversal ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İki şirket arasındaki bu ortaklık, kullanıcıların daha fazla sesli kliplere erişmesine olanak tanıyacak.

Snapchat, daha fazla sesli klip için NBCUniversal ile anlaştı

Bilindiği üzere sosyal medya uygulamaları, kullanıcıların eşsiz seslere erişmesi için sürekli rekabet içerisindeler. Bu rekabette gerilemek istemeyen Snapchat ise, yeni bir hamleyle NBCU ile ortaklık kurdu. Daha fazla sesli klipler için kurulan bu ortaklık sayesinde kullanıcılar, NBVCU’ın lisanslı TV şovlarından ses kliplerine erişim sağlayabilecek.