Valve’ın İptal Edilen Oyunu Stars of Blood’ın “Bu Oyunu Nasıl İptal Edersiniz” Dedirten Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Oyun dünyasında kalitesiz işe imza atmamış olan Valve, 2010'ların başlarında Stars of Blood isimli yeni bir oyun üzerinde çalışıyordu.

Oyun dünyasında kalitesiz işe imza atmamış olan Valve, 2010’ların başlarında Stars of Blood isimli yeni bir oyun üzerinde çalışıyordu. Fakat bu oyun her ne sebeptendir bilinmez, iptal edildi. Geçtiğimiz günlerdeyse oyunun konsept görüntüleri ortaya çıktı.

Oyun dünyasının en büyük ve efsane isimlerinden birisi olan Valve, oyuncuların ‘oyun çıkarsa da oynasak’ diye yıllardır dolaşmasına neden oluyor. En son Half Life: Alyx ile oyun dünyasında hâlâ yaşadığını hatırlatan Valve, bu oyunun da VR olmasıyla aslında geleceğe bir yatırım, günümüzdeyse biz oyunculara bir darbe vurmuştu.

Half Life, Portal ve Team Fortress serileriyle milyonlara hitap etmeye devam eden Valve de elbette bir oyun geliştiricisi olarak iptal ettiği oyunlara sahiptir. Fakat biz bugüne kadar Valve’ın iptal ettiği her oyunu elbette duyamadık. Bugünse Valve tarafından geliştirilmeye başlanan ancak daha sonra iptal edilen bir oyunun konsept görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, tam olarak Valve’a bela okumanıza neden olacak türden.