Galaxy Z Flip 3 için kot pantolon tasarlandı! İşte fiyatı

Samsung’un katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip 3 için kot pantolon tasarlandı.

Samsung’un katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip 3 için kot pantolon tasarlandı. Samsung’un 11 Ağustos günü düzenlediği etkinlikte tanıttığı yeni akıllı telefon modeli küresel çapta büyük ilgiyle karşılaştı. Öyle ki, 20 Ekim günü teknoloji şirketi bu modelin ‘Bespoke Edition‘ versiyonunu da duyurdu.

Teknik özellikler bakımından orijinal sürümden farklı olmayan Bespoke Edition’ın en önemli özelliği tasarım tarafında. Çünkü alıcılara, telefonun arka kapağı için renk ve malzeme seçimi, gravür ekleme ve çerçeve için renk seçimi gibi konularda 49 farklı kombinasyon sunuyor.

Galaxy Z Flip 3, kot pantolon ile geliyor!

Asıl konuya dönecek olursak, Samsung ilginç bir açıklama yaptı. Güney Kore merkezli teknoloji devi, moda markası Dr Denim ile bir ortaklık yaptı. İki şirket, özel bir kot pantolon tasarladı. Bu pantolonun en önemli özelliği, yeni Galaxy telefon için tasarlanan cebi.

Galaxy Z Flip 3 cebine sahip kot pantolon oldukça ilgi çekici görünüyor. Peki, nedir bu Flip 3 cebi? Pantolonun ön kısmında gördüğünüz küçük cepten bahsediyoruz. Bu arada, pantolondaki diğer cepler kullanılmıyor. Çünkü diğer cepler ya dikili ya da çıkarılmış durumda. Ayrıca pantolonun üzerinde akıllı telefonu temsilen ‘Z’ harfi de oldukça dikkat çekiyor.

Koleksiyonda sadece 450 adet bu pantolondan var. Fiyatı ise 1.499 dolar. “Bir pantolon için bu kadar para verilmez” diyorsanız, söz konusu akıllı telefonla birlikte geleceğini eklememizde fayda var. Pantolonun cebinin boyutu da zaten katlanabilir akıllı telefon modeline uygun olarak tasarlanmış.