Acun Ilıcalı’da NFT projesine yatırım yaptı

Acun Ilıcalı, sahip olduğu Acun Medya A.Ş tarafından kurulan eneftio.com ile NFT dünyasına adım attı. Polygon altyapısına sahip proje ile geniş bir katılım hedefleyen eneftio.com ile NFT pazaryerleri için de iddialı bir yerde kendisini konumlandıracağı bekleniyor.

Eneftio.com Nedir?

Eneftio.com NFT pazaryerinin duyurusunu yılbaşı gecesinde yapan Acun Ilıcalı, ilk NFT projesinin Survivor özelinde olacağını da sevenleriyle paylaştı. Eneftio’yu üyelerine; NFT keşfetme, alma, satma ve üretme imkanı sunan global bir pazar yeri olarak tanımlayan projede kullanıcıyı ilk karşılayan alan “NFT nedir ne işe yarar?” alanı oluyor. Sonraki bölümde, projenin ilk NFT eserinin yer aldığı Survivor oyuncuların video kartlarından oluşan alan yer alıyor. Henüz kartlarla ilgili yapılan tek aksiyonun beğeni olduğunu belirtelim. Bir süre sonra karta teklif, satış ve daha fazla özelliğin geleceğini söyleniyor.

Eneftio.com’a üyelik nasıl yapılır?

Eneftio.com’a üye olmak için gerekli olan iki nokta telefon numarası ve e-posta adresi. NFT alıp satabilmek için eneftio.com’un belirlediği şart ise dijital cüzdana sahip olmak. Yani dijital cüzdana sahip olmadan eneftio.com’a giriş yapabiliyorsunuz ama NFT alışverişi yapmak istediğinizde dijital cüzdanınıza ihtiyaç duyacaksınız. 

Kendi NFT’nizi oluşturabileceksiniz

Eneftio.com, Survivor özelinde NFT projesi ile açılsa da ilerleyen süreçte kullanıcıların kendi NFT’lerini yapıp yükleyebilecekleri bir alan olacak. Ayrıca Eneftio’da, bir süreliğine ilk NFT’nizi satışa çıkarmak ve sonraki işlemleriniz ücretsiz olarak yapılacak.